MSE Law Firm

Hukukun birçok dalında hukuki destek ve danışmanlık hizmetini; ulusal ve uluslararası hukuk dünyasının gereklerine uygun bakış açısıyla yerine getirmeyi hedefleyen, çözüm odaklı bir hukuk bürosudur.

Fast Legal Advice

Donec sit amet erat tincidunt, fermentum purus porttitor, maximus enim. Cras tellus massa, imperdiet ut tortor a, volutpat dignissim eros. Maecenas tellus odio.

Expert Lawyers

Vestibulum commodo – ipsum at risus mollisfer mentum purus portt itora liquam. In finibus vehicula leo. Aenean sit amet auctor mi. Sed id faucibus sem, ut porttitor nulla.

1000+ Cases Won

Nullam arcu felis, tristique eget malesuada sed, viverra at sapien. Maecenas gravida lacus nec dolor suscipit faucibus. Aliquam purus sem, faucibus vestibulum risus ac.

HAKKIMIZDA

MSE Hukuk Bürosu, 25 seneyi aşan geçmişi ve tecrübesi ile müvekkillerinin ihtiyaçlarına göre hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetlerini geniş bir yelpazede sunmaktadır. İstanbul merkezli bir hukuk bürosu olması sebebiyle başta İstanbul, Amerika ve Bodrum’da olmak üzere ulusal ve uluslararası alanda yerli ve yabancı müvekkillerine hizmet vermektedir. 

Başlıca hizmet verilen alanlar; Şirketler ve Ticaret Hukuku, Sağlık ve Tıp Hukuku, Vergi Hukuku, Arabuluculuk, FDA Prosedürü ve Onayı, İnşaat Hukuku, Bilişim ve Teknoloji Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku ve Uluslararası Uyuşmazlıklar’ dır.

MSE Hukuk Bürosu çalışma alanlarında görev üstlendiği yüzlerce projeden elde ettiği deneyimle etkin ve sonuç odaklı bir hizmet anlayışı içerisindedir. Alanında yetkin avukatlar, akademisyenler, sektörel danışmanlar desteğiyle bir takım halinde müvekkil odaklı ve özellikle butik bir hukuk hizmeti sunmaktadır.