MSE Law Firm

Hukukun birçok dalında hukuki destek ve danışmanlık hizmetini; ulusal ve uluslararası hukuk dünyasının gereklerine uygun bakış açısıyla yerine getirmeyi hedefleyen, çözüm odaklı bir hukuk bürosudur.

Fast Legal Advice

Donec sit amet erat tincidunt, fermentum purus porttitor, maximus enim. Cras tellus massa, imperdiet ut tortor a, volutpat dignissim eros. Maecenas tellus odio.

Expert Lawyers

Vestibulum commodo – ipsum at risus mollisfer mentum purus portt itora liquam. In finibus vehicula leo. Aenean sit amet auctor mi. Sed id faucibus sem, ut porttitor nulla.

1000+ Cases Won

Nullam arcu felis, tristique eget malesuada sed, viverra at sapien. Maecenas gravida lacus nec dolor suscipit faucibus. Aliquam purus sem, faucibus vestibulum risus ac.

HAKKIMIZDA

Büromuz 1995 yılında Avukatlık Ruhsatını alan ve 20 yılı aşkın tecrübeye sahip Av. Mehmet Ali AKGÜL tarafından Adana’da kurulmuş olup, 2010 yılında engin bilgi ve yüksek donanıma sahip Av. Volkan SERİNTÜRK’ÜN İstanbul’daki hukuk bürosuyla birleşmiş ve günümüzde de Av. Gizem ESİN ve Av. Gizem AKTAN iş birliği ile faaliyetini sürdürmektedir.